Czarna torebka na ramię to dodatek, który pokochały kobiety na całym świecie. Dotyczy to również gwiazd z pierwszych stron gazet, które takimi torebkami uświetniają swoje kreacje na czerwonych dywanach oraz tzw. casual look. Poznaj więc najlepsze gwiazdorskie stylizacje z czarną torebką na ramię i przekonaj się, jak wiele może zmienić ten niepozorny dodatek.

Jak nosić czarną torebkę na ramię do sukienek?

Sukienki i torebki stanowią doskonałe połączenie, tworzące ze sobą perfekcyjną harmonię. Nikogo nie powinien więc dziwić fakt, że również i gwiazdy do swoich kreacji w tym stylu wybierają małe torebki na ramię, również te w kolorze czarnym.

Idealnym przykładem będzie amerykańska supermodelka Keandall Jenner, u której czarna torebka na ramię pojawia się bardzo często, wzbogacając najróżniejsze stylizacje. Jedną z nich była chociażby minisukienka w stonowanym kolorze oraz kozaki z wysoką cholewą. Nic dziwnego, bo do takich stylizacji tego rodzaju dodatki pasują wręcz idealnie. Jednak czarne torebki na ramię świetnie pasują również do klasycznych jeansów i luźnych topów, szerokich spodni z kantem, a nawet kamizelek, które w różnych wariantach pojawiają się w kolejnych sezonach.

Czarna shopperka na czerwonym dywanie

Czarne torebki na ramię mogą również przybierać formę shopperek. Jak sama nazwa wskazuje, są to torebki stylizowane na popularne torby zakupowe. Są one niezwykle pakowne, przez co zyskują na funkcjonalności. Jednak ich czarny kolor nadaje każdej stylizacji szyku i elegancji, a nowoczesny minimalizm pozwala im wpisać się w najnowsze modowe trendy.

Wie o tym doskonale Angelina Jolie, która wielokrotnie postawiła już na taki właśnie dodatek. Czarna shopperka na ramię udoskonaliła m.in. elegancki, monochromatyczny total look aktorki, która słynie również z przełamywania konwenansów i modowych eksperymentów.

Taka pojemna torba sprawdza się jednak nie tylko na czerwonym dywanie, ale również i w trakcie bardziej przyziemnych zakupów, które wykonujemy każdego dnia. Można ją zabrać do pracy, do szkoły, na spacer, a nawet na basen, zastępując nią klasyczne torby sportowe. Taki uniwersalizm, a zarazem praktyczność sprawia, że czarne torebki na ramię w stylu shopper pokochały kobiety na całym świecie.

Małe torebki na ramię w gwiazdorskim stylu

Małe torebki na ramię spotkać można wśród światowych gwiazd, jak i w rodzinnym show-biznesie. Taki model dodatków pokochała m.in. Natalia Siwiec czy Julia Wieniawa, która z chęcią uzupełnia nimi wiele swoich stylizacji.

Zainteresowanie takimi torebkami nie jest bezpodstawne. Małe, czarne torebki  damskie, również te na długim pasku, doskonale wpiszą się w każdy styl, a jednocześnie nigdy nie wyjdą z mody. Doskonale prezentują się one do kreacji, zakładanych na firmowe imprezy, jak i element stylizacji w trakcie sesji zdjęciowych. Nic dziwnego, że małe torebki na ramię pojawiają się w każdym sezonie, a ich ponadczasowy charakter i uniwersalizm wskazuje na to, że tendencja ta z pewnością nie będzie maleć w najbliższych latach.

dodał redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwa × 5 =